Piabet Giriş İçin Yeni Adres Ne Olacak

Bazı sitelerde, piabet sitesi daha kapatılmadan, hizmet verilen bir site hakkında kapatılma kararı verilmeden, yeni giriş adresi şeklinde paylaşımların yapıldığı, piabet giriş için yeni adres ne olacak? Sorusunun önceden cevaplandığı görülmektedir. Bu yanlış bilgidir, yanlış paylaşımdır, hatalıdır. Sizleri sahte sitelere, sizleri kopya sitelere götürebilir. Açık halde bulunan bir adres üzerinden hizmetler verilir iken, şirket tarafından, müşteri hizmetleri tarafından bir sonraki adresin önceden yayınlanması gibi bir durum yoktur. Bu tip paylaşımlara inanmamanız tavsiye edilecektir.

Piabet Giriş İçin Yeni Adres Önceden Yayınlanır mı?

Mantıklı bir şekilde düşündüğünüzde, piabet giriş için yeni adres önceden yayınlanır mı? Sorusunun karşılığının olmadığını göreceksiniz. Sistemin işleyişini hayal ettiğinizde, site açılmaktadır. Bir adres üzerinden hizmet vermektedir. Türkiye’de yetkilendirilmiş kurum, yayın yapılan, hizmet verilen adresi tespit etmekte ve o adres hakkında kapatılma karar vermektedir. Sistem bu şekilde çalışır. Yeni adresin önceden ya da yeni adreslerin önceden duyurulması halinde, ilgili resmi kurum tek bir adres için değil, yeni olduğu iddia edilen tüm adresler için, komple kapatılma karar verebilecektir. Göreceğiniz üzere, yeni giriş adresinin önceden yayınlanması çok mantıksızdır.

Piabet Giriş İçin Yeni Adres Kim Tarafından Belirleniyor?

Aslında önemli bir sorudur. Bazı kullanıcıların ya da bu siteyi inceleyenlerin anlam karmaşası içinde kaldığı görülmektedir. Piabet giriş için yeni adres kim tarafından belirleniyor? Sorusunun karşılığında, Türkiye’de bulunan bir şahıs yoktur, Türkiye’de bulunan bir işletme yoktur, Türkiye’de bulunan bir kurum ya da kuruluş yoktur. Sadece ve sadece Webforce Entertainment N.V  adında Hollanda Antilleri üzerinde kurulmuş Limited Şirketi adres belirlemektedir. Bilindiği üzere bu şirket, piabet sitesinin sahibi, kurucusu, işleticisi Limited Şirketidir.

Piabet Giriş İçin Yeni Adres Ne Zaman Yayınlanıyor?

Piabet giriş için yeni adres ne olacak? Sorusunun karşılığının olmadığı, yukarıda net bir şekilde anlatılmış ve bilgi sahibi olmanız sağlanmıştır. Peki piabet giriş için yeni adres ne zaman yayınlanıyor? Buralarda sistemli bir çalışmanın ön plana çıktığı görülecektir. Nedir bu sistemli çalışma? Türkiye’de geçerli yasalar nedeniyle piabet sitesinin yayın yaptığı adres tespit edilip, kapatılacaktır. Piabet giriş problemi ortaya çıkacaktır. Şirket piyasayı takip etmesi nedeni ile önceden altyapısını hazırladığı yeni giriş adresini, piabet giriş problemi göründüğü andan itibaren devreye sokacaktır. Dolayısı ile yeni adres ne zaman yayınlanıyor ya da devreye alınıyor? Sorusunun karşılığı, giriş probleminin görülmesi ve aynı gün içerisinde birkaç saatlik zaman dilimi olacak şekilde görülmesidir.

Yorum yapın